• twitter
  • linkedin
  • facebook
  • email

Job Description

Ami a feladatod lesz, ha együtt dolgozunk majd:

  • Fejlesztések és projektek adatokkal való támogatása.
  • Elemzések készítése adatbázisból és webanalitikai rendszerekből.
  • Adatvizualizáció.
  • Mintázatok automatikus felismerése, hipotézisvizsgálatok készítése.
  • Önálló ötletek, business insight-ok szállítása.
  • Piackutatásban és versenytársfigyelésben való részvétel.
  • Részvétel adattárház kiépítésben.

    Qualifications

    Mit is várunk tőled?

    • Minimum 2 év SQL tapasztala (MySQL, PostgreSQL).
    • Hasonló munkakörben legyen 2-3 év tapasztalatod.
    • Legyen analitikus, adatorientált gondolkodásod.
    • Rendelkezz webanalitikai ismeretekkel.
    • Beszélj és írj angolul legalább középfokon.

    Nagy előnyt jelent, ha…

    • ismered és tudod is használni a következőket: Tableau, Jira, GitHub.
    • használtál már AWS S3 szervert.
    • ismered a Python vagy Scala nyelvet és tudsz bennük lekérdezést írni.

    Additional Information

    Cserébe a mi juttatásaink:

    • Természetesen a csomag tartalmaz alapbért, éves bónuszt, cafetériát és rengeteg béren kívüli juttatást.
    • Hűségprogramunkon belül további lehetőségek: Edenred ajándékkártya, angol nyelvi képzés, tréningeken, konferenciákon, workshopokon való részvételi lehetőség.
    • Travel Grant programunkkal félévente megpályázhatsz külföldi ösztöndíjat, mellyel 15 Adevinta országba ellátogathatsz akár több hétre is.
    • Ami mindig a rendelkezésünkre áll az irodában: óriási gyümölcshűtő, kávé, tea, kóla, PlayStation, Nintendo, pingpong, darts, babzsákfotelek.
    • Ezen felül rengeteg programmal, társadalmi felelősségvállalással, tematikus hónapokkal, sütinapokkal dobjuk fel az amúgy sem szürke hétköznapokat.
    • Említettük már, hogy az irodánk egy menő, 13. kerületi, díjnyertes szakmai műhely?
    • Csapatunk egyszerre profi, fiatalos, lendületes és sokszínű, köztünk biztos megtalálod a helyed, hiszen sok minden érdekel bennünket.
    • Nálunk nincs túlóra, munka után koncentrálj magadra,lehetőleg kapcsolódj ki és pihenj is.
    • Nálunk egy jól kidolgozott betanítási folyamatra számíthatsz, későbbi munkádra folyamatos visszajelzést kapsz, amiből tudsz építkezni.
    • Non plusz ultra, hogy kutyabarátak vagyunk, hozd be kedvenced vagy játssz a többiekével.
    • Csatlakozhatsz focicsapatunkhoz vagy a szurkolói klubunkhoz, ha más területen vagy otthon, akkor van borklubunk is 🙂

    Várjuk jelentkezésed, jó helyed lesz nálunk!

    Company Description

    Ha érdekel a Jófogás és a Használtautó.hu termékfejlesztésének adatalapú támogatása és az online állandóan változó világa, akkor ezt a pozíciót neked találtuk ki. Szakmai műhelyünkben végtelen információ áll rendelkezésünkre, hogy vizsgáljuk a legérdekesebb folyamatokat.

    Ha jól hangzik a dolog, és otthon vagy az adatok világában, akkor olvass tovább!

    Video